16 Mart 2010 Salı

Kendini Ağırdan Satma Merakı


Evet!, Herkes kendini özel görür aslında, öyledir de bir bakıma. Farkındaysanız buraya kadar hiçbirşey demiyorum, susuyorum hatta.
Ancak son günlerde solunan havanın azot oranından mıdır?, kapalı alanda sigara tüketimi olmamasından mıdır? yoksa benim kendi hüsnü kuruntumdan mıdır nedir?, herşey gözüme batıyor, beni sinir ediyor ey blog!.
Çevremdeki bütün insanlarda ve çevresinde olmaya çalıştığım güzel mahlukatta, bir kendini beğenme, bir ben aslında öyle değilim, böyleyimdirci zihniyet baş gösterdi, yada ben yeni yeni uyanıyorum.
Ulan!, Ey insanlar ben sizi zaten siz olduğunuz için seviyorum!. Bir bok olup yada olmaya çalışıp, tezzeğe karışınca olmuyor o filmde görüp özendiğiniz aşklar, hayatlar, arkadaşlıklar. Bu selebriti olma merakı ne pis bir bulaşıcı hastalıkmış kardeşim, inanılmaz bir şekilde yayılıyor çevremde, resmen durduramıyorum. Çevremden bir aklı selimde çıksa, gelse bana "ne yahu bunların hali" deyip, yalnızlığımı paylaşsa, oturup hallerini davranışlarını izlesek. Resmen havalara uçucam, havada takla falan atacam. Hatta yetenek sizsinize bile katılabilirim, o kadar kötü durumdayım, siz anlayın artık. Kendinize gelin kardeşim, kendiniz olun, başkalarının replikleriyle gelmeyin benim karşıma!.

2 Çemkiren Var:

KYBELE F dedi ki...

ben uyuz oluyorum.

Acil dedi ki...

Yaşasın, yalnız değilim. 8)

Yorum Gönder

Radyo

Sisteminizde Flash Player 10 kurulu değil :(