13 Şubat 2010 Cumartesi

Sigara ve A$k

Kavgayla başlar önce ilişkiniz, sizi öksürtür, iğrenirsiniz ondan. çevrenizdekilere bakıp, "bu mudur?" diye sorarsınız sonra büyük bir hışımla yere atarsınız. Sen bana uygun değilsin bakışı eşliğinde ayaklarınız altında çiğnenirken o, sinsi sinsi güler, "yine döneceksin, biliyorum" der. anlam veremezsiniz önce, hayatınıza kaldığınız yerden devam edersiniz. sonra günler geçer, haftalar geçer, beklemediğiniz kötü bir durum olur, çok kötü hissedersiniz, masanın üstünden usulca size seslenir, "ben sana aitim, benim ol" der, yine zayıf anınızdan faydalanmıştır. Siz kabul etmesenizde, içinize işlemiştir, başlamıştır ilişkiniz. Artık iyi hissettiğinizdede yanınızdadır, hayatınızdadır çünkü.

Aileniz karşıdır bu ilişkiye, biliyorsunuzdur, o yüzden gizlersiniz onu, kendinize göre planlar yapıp, gizli gizli buluşursunuz. yer, mekan farketmez onun için, "nereye gidersen git, seninleyim" der. Fazla sürmez bu gizem, her an onunla olmak istediğiniz için açığa çıkar ilişkiniz, ailenizi bile karşınıza alırsınız, neyi savunduğunu bilmeden büyük bir hışımla isyan edersiniz, savunursunuz onu, beraberliğinizi açıklayacak sebepler bulursunuz. O bunları, yakından seyredip, yine yanınızda olur, kol kanat gerer size, "beni terketme" der bakar gözlerinizin içine. "Yok olmaz" dersiniz önce ama bir bakmışınız, yine yanınızda, yine berabersinizdir. Aile fazla karşı koyamaz bu ilişkiye, çünkü onlarda yakından tanıyordur, hatta birkaçının hayatındadır bu gizemli sevgili.

Sonra bir an gelir, sizde anlarsınız, sizde zarar verdiğini. halı saha maçlarında sizi nefes nefese bırakıp, boğazınızda acımtrak bir tat almanıza sebep olur, eskisi gibi olmadığınızı fark ettirir. Çok sevdiğiniz, değer verdiğiniz insan, kokusundan, dumanından rahatsız olur, yanından uzaklaştırır sizi, kendinizden utanırsınız.

0 Çemkiren Var:

Yorum Gönder

Radyo

Sisteminizde Flash Player 10 kurulu değil :(